РОСАН

Спільне українсько-канадське підприємство основним напрямком діяльності якого
є міжнародні поштові відправлення

Відстежити посилку

Введіть номер посилки у поле трек-номер та натисніть кнопку «Відстежити», щоб дізнатися статус доставки.

Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки.

Міжнародні поштові
відправлення

01
Спільне українсько-канадське підприємство «Росан» засновано
5 листопада 1992 року як базова структура Корпорації «МІСТ» в Україні.

Підприємство
засновано 1992 року

02
Основний напрямок діяльності СП — міжнародні поштові відправлення з Канади, США, Австралії та Європи їх подальша доставка до адресатів, а також обробка відправлень в Україні для відправки в усі куточки світу.

Відправлення з Канади, США, Австралії та Європи

03
Доставка в Україні понад 1 млн. відправлень з різних куточків світу стала стабільною річною нормою для СП «Росан».

Понад 1 000 000 відправлень у рік

04
Міжнародна пошта проходить через власні центри Міжнародного поштового обміну у Вестербурзі (Німеччина) та у Львові (Україна).

Міжнародний поштовий обмін

Доставка міжнародних посилок

На місце міжнародного поштового обміну

Посилка відправлена

Посилка прибула в Україну

Посилка проходить митне оформлення

Оплата митних
платежів здійснена.
Якщо нi — повернення —

На посилку нараховані митні платежі

Повідомлення
про доставку посилки

Отримання посилки

У випадку не отримання оплати митних платежів, відправлення буде повернено відправнику
до 4 годин
до 30 робочих днів
до 3 робочих днів

Правила та вимоги
до оформлення посилок

Заборонені до пересилання товари

Умови приймання посилок

Правила пакування

Відповіді на часті запитання

Оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях
Стаття 234. Оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях

1. Товари (за винятком підакцизних), що переміщуються (пересилаються) на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, якщо їх сумарна фактурна вартість не перевищує еквівалент 150 євро, не є об'єктом оподаткування митними платежами.

2. Товари (за винятком підакцизних), що переміщуються (пересилаються) на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, якщо їх сумарна фактурна вартість перевищує еквівалент 150 євро, оподатковуються митом відповідно до цього Кодексу та податком на додану вартість відповідно до Податкового кодексу України.

3. Підакцизні товари, переміщення (пересилання) яких через митний кордон України не заборонено законом, незалежно від вартості оподатковуються митом відповідно до цього Кодексу, а також іншими податками відповідно до Податкового кодексу України.

{Стаття 234 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4915-VI від 07.06.2012; текст статті 234 в редакції Закону № 1201-VII від 10.04.2014}
Які документи потрібно коли прийшло СМС-сповіщення «Документи по вартості посилки»?
Для продовження оформлення прохання надіслати цінову інформацію на вміст посилки у вигляді скріншотів чи фотографій чеків, рахунків, прямих посилань на придбані речі. У випадку інтернет замовлень, скріншотів оплат PayPal та виписки з банку в JPG чи PDF форматах.
Які документи потрібно коли прийшло СМС-сповіщення «Посилка знаходиться на встановленні Вартості та Особи отримувача»?
Для продовження оформлення прохання надіслати цінову інформацію на вміст посилки у вигляді скріншотів чи фотографій чеків, рахунків, прямих посилань на придбані речі. У випадку інтернет замовлень, скріншотів оплат PayPal та виписки з банку в JPG чи PDF форматах та фото чи скан документу, що засвідчує особу отримувача
Що вказувати при оплаті по реквізитах у банку?
Обов'язково в призначенні платежу повинен бути вказаний НОМЕР ПОСИЛКИ, це спрощує процедуру отримання коштів.
© 2022 Meest Group. Всі права захищені

Спільне українсько-канадське підприємство «Росан»

КОНТАКТИ
ПРО РОСАН
Для консультацій по затриманих посилках