Спільне українсько-канадське підприємство основним напрямком діяльності якого є міжнародні поштові відправлення

Про компанію Росан

Відстежити посилку

Введіть номер посилки у поле трек-номер та натисніть кнопку «Відстежити», щоб дізнатися статус доставки.

Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки.

Міжнародні поштові
відправлення

Поштові відправлення

Окремою сферою діяльності є Інтернет та каталожна торгівля, де компанія пропонує комплексне обслуговування своїм клієнтам. Обравши поштові послуги за основу своєї діяльності, за короткий термін СП «Росан» стало лідером цього сегменту на українському ринку.

Доставка в Україні понад 1 млн. відправлень з різних куточків світу стала стабільною річною нормою для СП «Росан». Міжнародна пошта проходить через власні центри Міжнародного поштового обміну у Вестербурзі (Німеччина) та у Львові (Україна). Відправлення усіх форматів розмитнюють, сортують та відправляють до філій СП «Росан», які є у кожному обласному центрі України. Кур'єри компанії доставляють поштові відправлення безпосередньо до рук одержувача будь-де в Україні. Компанія постійно розвиває свою інфраструктуру й вдосконалює технологію роботи, тому кур'єрська служба доставки СП «Росан» впевнено посідає лідерську позицію на відповідному ринку послуг України.

Нині в усіх районних центрах України підприємством відкрито мережу агентських пунктів «Поштова скринька», які забезпечують для клієнтів зручну можливість надіслати або одержати відправлення, придбати квитки усіх видів, або зробити каталожні замовлення.

Робота СП «Росан» відповідає усім вимогам Міжнародного Поштового Союзу. Водночас компанія володіє необхідними дозволами та ліцензіями для здійснення комплексного обслуговування своїх клієнтів:
Ліцензія Серії АВ №303542 від 23 березня 2007 року, видана Національною комісією з питань регулювання зв'язку України

Поштові перекази

Ліцензія Серії АВ № 466323 від 23 липня 2009 року, видана Національною комісією з питань регулювання зв'язку України.

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

уважність до потреб клієнта;

обережність в обробці кожного відправлення

економність у ставленні до часу та грошей замовника.
Своїм головним завданням у сучасному динамічному світі СП «Росан» вважає забезпечення якомога кращого, швидшого, надійнішого та ощадливішого сервісу з доставки поштових відправлень без жодних обмежень кордонами. Кожен з наших працівників усвідомлює, що своєю працею він скорочує відстані поміж бізнесовими партнерами, віддаленими родичами та друзями, тому у щоденній роботі керується такими принципами:

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У своїй повсякденній діяльності СП «Росан» ніколи не забуває про важливість двох правил будь-якого бізнесу: не нашкодь та маєш змогу – допоможи.

Перше правило в нашому випадку виливається в застосування енергоощадних технологій на виробництві та використання найновішого транспорту, що мінімізує недружні для довкілля викиди.

Друге ж правило спонукає компанію до благодійності та спонсорської допомоги, котра спрямована на підтримку малозабезпечених дітей, обдарованих спортсменів та культурних заходів.

КАР'ЄРА

Якщо Ви поставили собі за мету стати частиною нашого колективу, маєте відповідний досвід роботи, або володієте здібностями до швидкого навчання – без вагань надсилайте Ваше резюме за адресою: robota@rosan.com.ua
© 2022 Meest Group. Всі права захищені

Спільне українсько-канадське підприємство «Росан»

КОНТАКТИ
ПРО РОСАН
Для консультацій по затриманих посилках